Testery układów samochodowych

Autotestgeräte Leitenberger

Testery układów samochodowych, Testery silnika, Skrzyni biegów

oraz pozostałe wyposażenie warsztatów

W ofercie Autotestgeräte Leitenberger przedstawiamy: katalog wyposażenia, katalog części zamiennych do urządzeń VAG/VAS, listy adapterów oraz broszury z wyposażeniem zaakceptowanym przez marki Porsche i Mercedes-Benz

Katalog wyposażenia warsztatowego

Katalog główny zawiera pełną ofertę wyposażenia warsztatowego producenta Autotestgeräte Leitenberger.

pobierz katalog

Katalog został podzielony na następujące grupy produktów:

 • układ chłodzenia
 • silnik
 • pompy
 • układ paliwowy
 • układ hamulcowy
 • skrzynia biegów
 • układ hydrauliczny
 • instalacja elektryczna, system ładowania
 • bezpieczeństwo
 • układ wydechowy
 • układ świeżego powietrza
 • układ klimatyzacji
 • alternatywne napędy
 • inne (narzędzia, pokrowce ochronne)

Dla wygody tych z Państwa, którzy są zainteresowani produktami jedynie z wybranej grupy, przygotowaliśmy wyodrębnione podkatalogi.

 

Układ chłodzenia

Testery i akcesoria do układów chłodzenia, walizki z testerami układu chłodzenia, diagnoza układu chłodzenia, podciśnieniowe urządzenia do napełniania chłodnicy i akcesoria, adaptery pomiarowe do układów chłodzenia, testery szczelności układów z CO2, refraktometry do różnych płynów, termometry płynu chłodzącego, diagnoza płynu chłodzącego, cyfrowe refraktometry.

pobierz podkatalog

 

Silnik

Tester spadku ciśnienia w silnikach benzynowych i wysokoprężnych, przymiar górnego martwego punktu, przyrządy do sprawdzania ciśnienia sprężania, przyrządy do sprawdzania ciśnienia oleju, do wlewania oleju silnikowego, termometry cyfrowe, przyrządy do pomiaru naprężenia pasków zębatych, lampy stroboskopowe do silników benzynowych i wysokoprężnych, akcesoria do lamp stroboskopowych, testery gaźników, testery synchronizacji, obrotomierze.

pobierz podkatalog

 

Pompy

Pompy podciśnieniowe i ciśnieniowe, pompy ręczne, ręczne pompy przelewowe, ręczne pompy dozujące, akcesoria do ręcznych pomp do odsysania i pomp dozujących, pompy do odsysania z pojemnikiem, urządzenia do odsysania oleju i zbiorniki ściekowe.

pobierz podkatalog

 

Układ paliwowy

Sprawdzanie układu paliwowego, systemy Common Rail, wtryskiwacze Common Rail pomiar ilości paliwa powrotnego obiegu, pomiar ciśnienia powrotnego obiegu, identyfikacja paliwa, testery wtryskiwaczy silników benzynowych i wysokoprężnych oraz akcesoria, sprawdzanie wtryskiwaczy Common Rail, czyszczenie wtryskiwaczy, urządzenia do sprawdzania ciśnienia i szczelności układu wtrysku, pomiar ciśnienia w układzie pomp wysokiego ciśnienia, przyrządy do sprawdzania pomp paliwa, odpowietrzanie silnika wysokoprężnego, stacja do odsysania paliwa, sprawdzanie korka wlewu paliwa, urządzenie do pomiaru zużycia paliwa.

pobierz podkatalog

 

Układ hamulcowy

Tester płynu hamulcowego, przyrząd do sprawdzania ciśnienia w układzie hamulcowym samochodu ciężarowego, przyrządy do sprawdzania ciśnienia w układzie hamulcowym samochodów osobowych, podciśnieniowe urządzenie do odpowietrzania układów hamulcowych i akcesoria, urządzenia do obsługi układów hamulcowych, zestaw adapterów do odpowietrzania hamulców.

pobierz podkatalog

 

Skrzynia biegów

Analiza oleju, urządzenie do przepłukiwania automatycznej skrzyni biegów, pompy do wlewania oleju przekładniowego, urządzenie do kontroli oleju przekładniowego, sprawdzanie ciśnienia w automatycznej skrzyni biegów.

pobierz podkatalog

 

Układ hydrauliczny

Przyrządy do sprawdzania układów hydraulicznych w samochodach ciężarowych i użytkowych, pomiar ciśnienia, pomiar temperatury, pomiar przepływu oleju hydraulicznego, cyfrowe urządzenia pomiarowe, manometry cyfrowe.

pobierz podkatalog

 

Instalacja elektryczna i system ładowania

Elektryczne wielofunkcyjne przyrządy kontrolne, przyrządy do sprawdzania akumulatorów i systemów ładowania, zabezpieczenie instalacji elektrycznej, lokalizator zwarcia, zasilanie awaryjne, tester wielofunkcyjny, urządzenia do sprawdzania świec żarowych, testery oświetlenia przyczepy i samochodu holującego przyczepę, akcesoria do testerów samochodu holującego przyczepę.

pobierz podkatalog

 

Bezpieczeństwo

Przyrządy pomiarowe / przyrząd do regulacji wycieraczek aerodynamicznych, elektroniczny pomiar mocy, sprawdzanie i ustawianie ciśnienia w oponach.

pobierz podkatalog

 

Układ wydechowy

Przyrządy do sprawdzania układów SCR, przyrząd do sprawdzania turbosprężarki, przyrządy do sprawdzania układu wydechowego, przyrządy do sprawdzania szczelności układu świeżego powietrza.

pobierz podkatalog

 

Układ swieżego powietrza

Sprawdzanie szczelności układu świeżego powietrza, system sprawdzania układu powietrza doładowującego, system do ciśnieniowego sprawdzania turbosprężarki, urządzenie do czyszczenia czujnik przeciwciśnienia spalin, przyrząd do pomiaru gazów przedmuchowych, układ czyszczenia zaworów wlotowych.

pobierz podkatalog

 

Układ klimatyzacji

Przyrządy do sprawdzania szczelności układów klimatyzacji, wykrywacze nieszczelności, podwójne panele kontrolne pompy do odsysania.

pobierz podkatalog

 

Alternatywne napędy

Tester szczelności obudowy akumulatora, sprawdzanie szczelności, pomiar przepływu, pomiar izolacji, refraktometr, złącza do sprawdzania, szczelność obudowy akumulatora.

pobierz podkatalog

 

Katalog części zamiennych do urządzeń VAG/VAS

W naszej ofercie posiadamy również części zamienne do urządzeń VAG/VAS producenta Autotestgeräte Leitenberger. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem dostępnym w katalogu.

pobierz katalog

Porsche

Broszura z wyposażeniem zaakceptowanym przez Porsche.

pobierz broszurę

Mercedes-Benz

Broszura z wyposażeniem zaakceptowanym przez Mercedes-Benz.

pobierz broszurę

Formularz kontaktowy
Informacje

 

 62-010 Pobiedziska
ul. Powstańców Wlkp. 3
 

pn. - pt.: 8:00 - 17:00